ANET SACHEROVÁ

JETSURF RIDER

 

Sociální sítě

Představení, jak dlouho jezdíš, jak ses k tomu dostala?  

Jmenuji se Aneta a jsem čtyřnásobná mistryně světa na jetsurfu v MotoSurf WorldCup. Poprvé jsem stoupla na prkno v roce 2013 a od té doby se ho nepustila. Závodů jsem se zúčastnila o dva roky později. K tomuto českému sportu jsem se dostala díky rodině, která surf přímo vyrábí.

jsou i jiné značky co tě sponzorují? 

Můj generální sponzor pro tento rok byl Mattech. Dále propaguji mnou vyzkoušené KetoLife a ketodiet. (Ostatní spolupráce jsem ukončila)

Spot, který máš nejraději? 

Kdekoliv po světě. Na sportu mě baví, zmenšení cestuje a samotný jetsurf je už třešničkou na dortu. Nejčastější místo, které pro trénink navštěvuji, jsou Valtice. Ovšem Thajsko – to je jiná píseň.

Největší úspěch v tvé JETSURF kariéře?

4x mistr světa na jetu Několikrát mistr Evropy (ani nevím kolikrát, na vítězství mi nesejde, spíš na spokojenosti s taktikou závodu)

Oblíbené záležitostí, když zrovna nejezdíš na JETSURFU?

Miluji lyže a snowboard, na horách jsem v zimě snad každý týden. Dále se věnuji své taneční skupině TAD crew, rodině a své lásce. Víc toho do harmonogramu nenarvu.

Jaký je tvůj JETSURF SEN?

Sen jsem si splnila tento rok, kdy mé oblíbené číslo je 4 a já chtěla mít 4 tituly MS. Na další rok budu muset asi změnit závodní číslo, aby to zase klaplo 😁 Jinak sny ve sportu další nemám, ziju přítomností. Možná – Bylo by fajn se účastnit olympiady.

proč zrovna flamenell?

Sama jsem si Flamenell vybrala. Líbí se mi barvy, provedení a především myšlenka konceptu. Držím se věty Girls can ride too. A to mě dostalo

Váš košík
0