Christine Michelle Liptáková

SKATE RIDER

 

Sociální sítě

Představení, jak dlouho jezdíš, jak ses k tomu dostala?  

Ahoj, jmenuju se Michelle a pocházím ze západu Čech. Na skejt jsem se poprvé postavila někdy na druhém stupni základní školy, přesně si nepamatuju. Nejdřív jsem viděla skejtový video někde na YT. Odjela jsem na prázdniny k tetě kde skejtoval soused, vzal mě do parku, ukázal rampy, ollie a už to bylo. Nebyla to ale hned každodenní záležitost, k tomu to dospělo až časem 😁

jsou i jiné značky co tě sponzorují? 

Česká značka slunečních brýlí Neibo

 

Spot, který máš nejraději? 

V Praze mám ráda skatepark na Výstavišti, v Rakousku třeba Landhausplatz a u nás jezdim asi nejčastěji v Karlových Varech.

Největší úspěch v tvé SKATE kariéře?

Určitě několik prvních míst z různých zastávek Českýho skejtovýho poháru, 3. místo na Mistrovství ČR a to že jsem si mohla zajet svěťák ve Španělsku.

Oblíbené záležitostí, když zrovna nejezdíš na SKEJTU?

Miluju všechny boardový sporty, tak že v zimě snowboard, v létě cruiser, paddleboard. Jednou jsem zkoušela surfovat a to bych se ráda naučila. Jinak dost jezdim na kole a mezi tím vším musím občas taky stíhat chodit do práce 😁

Jaký je tvůj SKEJTOVÝ SEN?

Už je to trošku skromnější než když jsem byla mladší 😁Určitě chci ještě objet nějaký závody, procestovat se skejtem nějaký další místa po světě ale hlavně jezdit co nejdýl to půjde. A hlavně bez zranění.

proč zrovna flamenell?

Líbí se mi, že se Flamenell točí kolem všech boardsportů stejně tak jako já.Navíc….kdo by neměl rád plameňáky 🦩

 

Váš košík
0