Katka Kaplanová

Malovaní obrazů, grafické vecičky a duchovní vůdce tří dětí

 

Sociální sítě

kdo jsi a co děláš? 

Od dětství až do nedávna byl pro mně lední hokej středobodem vesmíru. I když ve volných chvílích jsem si stíhala i čmárat a různě běhat po světě. Dá se říct, že v současné době jsem multifunkční kreativec. Ať už je to digitální tvorba, nebo šermování se štětcem, sprejem – všechno co mně baví. Do toho mám často na starost tři boží děti, které už beru jako součást mého života. To vše ve zkratce.

CO PRO TEBE ZAMENÁ FLAMENELL? 

Jak už řekla Nela Veselá, byla jsem u Flamenell porodu 🎨. Byla jsem jak u prvních kousků, tak i u velké části celého vývoje. A jestli můžu někomu dát ocenění za vůli a nekonečné nadšení, tak je to právě ona. Jsem na ni hrdá, když vím co za tím všechno bylo/je a kam se to posunulo. Baví mě naše spolupráce, všechny sessions, zbožňuji celou partu a všechny super lidi co se okolo Flamenell pohybují.

CHARAKTERISTIKA TVOJÍ OSOBY V TÝMU? 

Klidný článek týmu, který se přizpůsobí všemu.

JAKÉ 3 VĚCI BY SIS VZALA SEBOU NA OPUŠTĚNÝ OSTROV?

Surf, pivo .. je Nela Veselá věc?

KDYBY SIS MUSELA VYBRAT MEZI JEDNOU DESKOU (WAKE, SKATE, SURF, SNOW) KTERÁ BY VYHRÁLA?

Surf. Nejsem profík, ale mít v Ostravě vlnu a palmy, tak je konec mých útěků.

negativum?

Když piju, tak nesmím už nic jíst nebo usnu a je konec. Taky hodně zapomínám. Naposledy to byla peněženka v Řecku při odbavování, všimla jsem si toho v Olomouci. To fakt chcete..

pozitivum?

myslím si, že na život koukám spíš optimisticky a s láskou. Díky tomu mám štěstí na skvělé lidi okolo sebe a příležitosti.

Váš košík
0